نمایندگی های این شرکت

CTC

شرکت آمریکایی CTC: این شرکت یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان انواع سنسور های لرزشی، اولتراسونیک، دما، انواع پروب ها، کابل های مجاورتی، کانکتور ها، سوئیچ ها و جعبه های سوییچ در جهان است.


CEMB

شرکت ایتالیایی CEMB: این شرکت تولید کننده انواع دستگاه های سنجش و تحلیل ارتعاش هوشمند، دستگاه های تنظیم کوپلینگ لیزری، دستگاه های تنظیم کوپلینگ، سنسور های لرزش و کابل ها و کانکتور های مختلف است.


ASYSTOM

شرکت فرانسوی ASYSTOM: این شرکت سازنده سیستم های نظارتی بر سلامت تجهیزات بی‌سیم با استفاده از زیرساخت LoRaWan است. این شرکت برای اولین بار در جهان میتواند ارتعاشات و داده های اولتراسوند را با یک سنسور دیجیتالی در 3 محور اندازه گیری کند و به کمک الگوریتم موجود در هوش مصنوعی خود توانایی پیدا کردن مشکلات، علل ریشه ای و نگهداری مورد نیاز در تجهیزات چرخان را به صورت واضح ارائه دهد.


TANDELTA

شرکت اینگلیسی TANDELTA: این شرکت تولید کننده سنسور هایی است که کیفیت روغن در تجهیزات را به صورت 24 ساعته کنترل میکنند و میتوانند فورا در صورت نیاز به تعویض روغن به شما هشدار دهند. با این سنسور ها امکان تشخیص آب، سوخت و ذرات موجود در روغن وجود دارد.